بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند شورش در شهر»

تحریم های آمریکا علیه ایران و چراغ سبز افرادی در داخل به دولت ایالات متحده برای این تحریم ها

(مستند «شورش در شهر» با موضوع عوامل اصلی و پشت پرده فتنه سال ۸۸ و نیز کاسبان واقعی تحریم به روی آنتن می رود. در این فیلم به تحریم های بین المللی و همچنین یکطرفه آمریکا علیه ایران اشاره می شود و اینکه چه کسانی و با چه تفکری عامل تحریم ها شدند و چه افرادی با آدرس غلط دادن، صنعت هسته ای را به خاطر برداشتن تحریم ها نیمه تعطیل کردند و حالا به اصرار و فریب افکار عمومی به دنبال آزادی سران و عاملان اصلی تحریم ها هستند. «شورش در شهر» در واقع قسمت چهارم از مجموعه مستند ارباب رخنه هاست که سه قسمت قبلی آن با عناوین مزه مذاکره، آرایش غلیظ و پدر خوانده پخش شده اند. داستان با روایتی کوتاه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۷ شروع می شود و ناگفته هایی که بیشتر موجب تعجب ایرانی ها می شود. در ادامه به قضایای مربوط به تحریم های ایران اشاره می شود و کارشناسان سیاسی، از عوامل اصلی و پیش زمینه های آن می گویند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
80.07 مگابایت 80.07 مگابایت 80.07 مگابایت 78.23 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved