بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند رویای ایرانی»

حضور خبرنگاری آمریکایی در ایران و آشنایی او با شخصیت ها و فرهنگ کشورمان

(«رویای ایرانی» مستند بلندی است که حضور یک خبرنگار آمریکایی در ایران و تعامل وی با مردم و بعضی از شخصیت های برجسته ایرانی را به تصویر می کشد. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی مصطفی رضوانی با مشارکت مرکز مستند سفیرفیلم و اداره فیلم و نمایش بسیج تولید شده است. «رویای ایرانی» که در هفتمین جشنوراه مردمی فیلم عمار در بخش جنگ نرم، از سوی هیات داوران شایسته دریافت لوح افتخار شناخته شد، روایت حضور ۱۰ روزه یک خبرنگار امریکایی به نام «کیلب ماپین» در ایران است که در پی اولین نامه رهبر انقلاب اسلامی به جوان های اروپایی و امریکایی به ایران سفر کرده و به دنبال دیدار با نویسنده نامه است. حضور ۱۰ روز او مقارن با مناسبت های بزرگ ملی و مذهبی در ایران است که تجربیات ارزشمندی از کشورمان را برای او به ارمغان می آورد. «کلیب ماپین» در این سفر با اقشار مختلف مردم گفت وگو می کند، همچنین به دیدار چهره های برجسته ایرانی می رود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
59.57 مگابایت 59.57 مگابایت 59.57 مگابایت 54.02 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved