بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه افق نو»

خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه پوستان

( همایش بین المللی افق نو با تمرکز بر خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه پوستان با حضور ۳۰ نفر از صاحب نظران برجسته بین المللی، اساتید دانشگاه، حقوق دانان، اندیشمندان، هنرمندان و مستندسازان آفریقایی تبار تبعه آمریکا، در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. در این همایش به موضوعاتی همچون قتل سیاهان و گستردگی نقض حقوق بشر در آمریکا در عرصه داخلی و بین المللی پرداخته شد. حضور شخصیت های موثر و صاحب نظران برجسته به عنوان نمایندگان جریان فکری ضد سلطه در ایران زمینه ای برای بیان دیدگاه های آنها به صورتی آزاد فراهم ساخت؛ در حال حاضر این جریان فکری با تاثیرگذاری مستقیم بر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ظهور و بروزی کامل یافته و به دلیل دفاع از مواضع جمهوری اسلامی ایران و جریان مقاومت در منطقه تاثیرات شگرفی بر افکار عمومی جوامع غربی گذاشته است. چهارمین بخش از ویژه برنامه «افق نو» شامل گفت وگو با برخی شرکت کنندگان در این همایش جمعه ۸ آبان ماه از شبکه افق پخش می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
66.40 مگابایت 66.40 مگابایت 66.40 مگابایت 64.68 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved