بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند موزها»

حقیقت پشت پرده تولید موز در کشورهای فقیر و سوء استفاده شرکت های آمریکایی از آنها

(شرکت های بزرگ چند ملیتی در صنایع کشاورزی، با تبلیغات جذاب و پر سر و صدای خود از خواص موز و اهمیت آن در برنامه غذایی خانواده ها می گویند اما کمتر کسی از داستان دردناک و تکان دهنده پشت پرده تولید این میوه باخبر است. یک فیلمساز سوئدی به نیکاراگوئه یکی از مهمترین مراکز تولید موز رفته تا از حقایقی پرده بردارد که با تلاش زیاد شرکت های بزرگ آمریکایی، تاکنون از چشم مردم دنیا پنهان داشته شده است. در مستند «موزها» با موضوعاتی همچون استفاده گسترده از آفت کش ها در مزارع موز آشنا می شویم که موجب مرگ تدریجی ساکنان حاشیه آنها می شود. این مسئله سبب شده بیماری های مختلفی گریبان گیر مردم نیکاراگوئه شود به طوری که کارگردان مزارع موز عمدتا عقیم می شوند. در این مستند به شکایت کارگران نیکاراگوئه ای از شرکت های غربی پرداخته می شود هر چند قاضی پرونده در ۲۳ آوریل ۲۰۰۹ دعوای همه آنها را با استناد به ادعای کلاهبرداری رد و مختومه اعلام کرد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
63.47 مگابایت 63.47 مگابایت 63.47 مگابایت 60.17 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved