بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند مسلمانان قربانیان جاسوسی در آمریکا»

اسلام هراسی در ایالات متحده

(اسلام هراسی و شیعه هراسی پروژه هایی هستند که توسط غرب و در رأس آنها آمریکا در دهه های گذشته به ویژه پس از حادثه ۱۱ سپتامبر به شدت دنبال می شوند و هدف از آن هم تنها یک چیز است، بهانه برای تهاجم نظامی و فرهنگی به کشورهای مسلمان نشین و اسلامی.

در این بین ابزارهای مختلفی به کمک دولت های غربی آمده، رسانه های وابسته، شبکه های ماهواره ای پر طمطراق، سایت های اینترنتی فراوان و فیلم های سینمایی دروغین علیه مسلمانان که همگی با هدف مشترک اسلام ستیزی و اسلام هراسی، هر آنچه از هنر و فن بیان دارند خرج می کنند تا مردم مغرب زمین را نسبت به مسلمانان بدبین کنند.

علاوه بر این جاسوسی از مسلمانان در کشورهای غربی شدت بیشتری گرفته و تنها به جرم مسلمان بودن، هر فرد مسلمان هدف فعالیت های اطلاعاتی فراوانی قرار می گیرد و هر آن امکان شنود مکالمات یا خواندن پیام هایش وجود دارد.

مستند «مسلمانان، قربانیان جاسوسی در آمریکا» به وضعیت مسلمانان این کشور می پردازد؛ اسلام هراسی در آمریکا مسلمانان را با تهدید روبه رو ساخته و ضمنا آنها را هدف تعقیق قضایی بدون علت خاصی قرار می دهد.

نبود اطلاعات واقعی و توطئه های پلیس نیویورک، به ویژه بعد از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ از علل اسلام هراسی در آمریکا شمرده می شود؛ هر دو گروه مسلمانان و تهدیدکنندگان دائما در حال مقابله با یکدیگر بوده اند و در این بین قربانان اصلی، مسلمانانی هستند که در این کشور زندگی می کنند)
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
66,407 کیلوبایت 66,407 کیلوبایت 66,407 کیلوبایت 65,245 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved