بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند من مرگ می شوم»

ساخت اولین بمب اتمی در آمریکا و حمله هسته ای به شهرهای ژاپن برای پایان جنگ جهانی

(مستندسازان بسیاری برای روایت گری در مورد جنگ جهانی دوم و پایان آن، به حمله اتمی آمریکا علیه ژاپن پرداخته اند؛ حمله ای بی سابقه در طول تاریخ جنگ های بشری که هزاران غیر نظامی طی آن کشته شدند و دو شهر ژاپن با خاک یکسان شد. «من مرگ می شوم» هم مستندی با همین موضوع است، اثری آرشیوی به تهیه كنندگی مهدی نقویان، درباره نخستین حمله اتمی در تاریخ جهان که سرنوشت جنگ جهانی را تغییر داد. طی این حملات، دو بمب مورد استفاده آمریکا به نام های «پسر کوچک» و «مرد چاق» علیه شهرهای هیروشیما و ناکازاکی بکار گرفته شدند، بمب هایی با قدرت تخریبی بالا که سبب شدند چیزی از این دو شهر باقی نماند. این مستند در ۴۰ دقیقه روایتی تاریخی از مراحل طراحی و ساخت اولین بمب اتمی توسط ارتش آمریكا در جریان جنگ جهانی دوم و حمله هسته ای به شهرهای هیروشیما و ناگازاكی ژاپن است. آمار و اطلاعات دقیقی از روند ایده و طراحی و ساخت بمب اتم به رهبری دانشمند یهودی به نام «اپن هایمر» در این مستند ارائه می شود همچنین تصاویری كمتر دیده شده، همراه با گفتار متن مناسب ناصر طهماسب، مخاطب را برای تا انتها دیدن این مستند ترغیب می کند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
47.85 مگابایت 47.85 مگابایت 47.85 مگابایت 46.66 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved