بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند محصول مرگبار»

جنگ ویتنام

(مردم آمریکا هرگز گمان نمی کردند که ویتنام روزی مبدل به بزرگ ترین منجلاب نظامی و اقتصادی کشورشان شود و سیاستمداران واشنگتن مجبور شوند هست و نیستشان را بر روی میز جنگ ویتنام به قمار بگذارند. شروع این اشتبه بزرگ به سال ۱۹۵۴ باز می گشت، هنگامی که ارتش فرانسه در پی شکست از نیروهای ویت کنگ مجبور به ترک ویتنام شد، در آن هنگام آمریکا از ترس سقوط ویتنام به نفع چین و شوروی تصمیم گرفت دولت ویتنام جنوبی را مورد حمایت قرار دهد. بین سال های ۱۹۵۵ تا ۱۹۶۰، یک میلیارد دلار کمک و صدها کارشناس از سوی آمریکا در اختیار دولت ویتنام جنوبی قرار گرفت اما این امر فایده ای برای ایالات متحده نداشت به همین دلیل ۱۵ هزار سرباز به منطقه اعزام شدند. چریک های ویتنامی با فداکاری بسیار، نظامیان آمریکایی را عقب میرانند و ارتش ایالات متحده به تدریج مجبور شد در سال ۱۹۶۹ تا ۷۰ این کشور را ترک کند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
32.22 مگابایت 32.22 مگابایت 32.22 مگابایت 27.80 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved