بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند خشم آدم های با نفوذ»

فشار کارتل های اقتصادی و سیاسی بر رسانه های و فیلمسازان غربی

(با وجود ادعای جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان در غرب، رسانه ها تحت سلطه قدرت های اقتصادی از کتمان حقایق و یا تغییر آن در جهت تامین منافع نظام سرمایه داری، ابایی ندارند. وقتی گرتن، فیلمساز سوئدی فیلم «موزها» را می ساخت، نمی دانست که مفهوم آزادی بیان تنها در دایره منافع یک گروه کوچک تعریف می شود. او که با باور به وجود جریان آزاد اطلاعات، به فیلمسازی مشغول بود، به یکباره خود را در برابر هجوم قدرت های بزرگ اقتصادی و رسانه ای دید. مستند «خشم آدم های با نفوذ» ماجرای رویارویی یک فیلمساز مستقل با قدرت سلطه سرمایه داری است. در نخستین قسمت می بینیم که برخی رسانه ها در غرب به دلیل فشار قدرت های اقتصادی و سیاسی، به فساد کشیده شده اند و در عین حال ادعای آزادی رسانه ای، شعار دروغین همه آنهاست. مارگارت جنگارد تهیه کننده و فردریک گرتن کارگردان مستند «خشم آدم های بانفوذ» هستند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 63.20 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved