بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند ایستگاه هشتم»

داستان غم انگیز عضویت جوانی ایرانی در سازمان مجاهدین و سپس جدایی از منافقین

(مستند «ایستگاه هشتم» درباره محمد حسن سبحانی است، مردی که پنج سال می شود ساکن شهر کلن آلمان شده، مردی که سرنوشتی طولانی و عجیب داشته است. او بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در شرایطی که همه گروه های سیاسی و فکری به تبلیغ خود مشغول بودند، با گروهی آشنا شد که قبلا هم نام آنها را شنیده بود، یعنی سازمان مجاهدین خلق. محمد حسین برای اولین بار در محفل آنها شرکت کرد و با رهبرشان آشنا شد؛ او در این فیلم از خاطرات آن سال ها می گوید و اینکه چگونه تحت تاثیر مجاهدین خلق قرار گرفت. سبحانی سرانجام به عضویت این سازمان در آمد و همین مسئله، مسیر زندگی اش را تغییر داد تا اینکه به پادگان اشرف عراق رفت. این عضو جدا شده منافقین در نهایت و بعد از تحمل مشقات فراوان، دریافت سازمان مجاهدین خلق، هدفی نبوده که یک جوان بخواهد آن را برای خود انتخاب کند. پخش تصاویری آرشیوی از اقدامات تروریستی منافقین از دیگر بخش های این مستند است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 28.66 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved