بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند هفتاد سال هوس»

اعلامیه حقوق بشر و موارد نقض آن از سوی قدرت های جهانی طی دهه های گذشته

(تاریخ تمدن بشر از دیرباز شاهد جنگ و خونریزی و همچنین ستم بر انسان ها بوده است اما در این بین، پیامبران و متفکران انسان دوست زیادی هم بوده اند که تلاش می کردند تا شأن و کرامت انسان حفظ گردد و حقوق بشری آنها همه جا به رسمیت شناخته شود. در سال ۱۸۷۹ میلادی، هنگامی که استوانه ای گلی در منطقه ای واقع در بین النهری یافت می شود، هیچ گاه فکر نمی کرد که یکی از بهترین و گرانبهاترین اسناد تاریخی جهان را پیدا کرده است و به این طریق، به زودی مردم دنیا ثابت خواهد کرد که به موازات تاریخ بشر، حقوق بشر هم مطرح بوده است. «ارتش بزرگ من به صلح و آرامی وارد بابل شد، نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد آید، من برای صلح کوشیدم و برده داری را برانداختم و به بدبختی آن پایان دادم» این بخشی از منشور حقوق بشر کورش است که باستان شناس غربی آن را یافته بود، آن هم درست در زمانی که جهان در آستانه جنگ و خشونت علیه بشریت قرار گرفته بود. مستند «هفتاد سال هوس» به تاریخچه حقوق بشر در طول تاریخ به ویژه در ۷۰ سالی که از تصویب اعلامیه حقوق بشر بعد از جنگ جهانی دوم می گذرد می پردازد. در این مستند به جنگ های قرن بیستم که طی آنها بیش از ۱۰۰ میلیون نفر کشته شدند اشاره می شود و نقش ابرقدرت هایی که صحنه گردان اصلی این نبردها بوده اند بررسی می شود، قدرت هایی که امروزه، با وجود سابقه بسیار در به راه انداختن جنگ و کشتار، داعیه دار حقوق بشر هستند. همچنین برخی از موارد نقض اعلامیه حقوق بشر توسط آمریکا و مزدورانش نیز مورد اشاره قرار می گیرد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.20 مگابایت 30.20 مگابایت 30.20 مگابایت 30.63 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved