بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند فوران نفت»

بحران جهانی نفت

(مستند «فوران نفت» به وضعیت تولید نفت در کشورهای نفت خیز و نیز سرانه مصرف جهانی آن می‌پردازد و در‌‌نهایت این نکته را مورد بررسی قرار می‌دهد که این فرآیند تا چه زمان به طول خواهد انجامید و منابع نفتی تا چه زمانی می‌توانند نیاز جهانی را تامین کنند.
حقیقت آن است که نفت هرچند در برخی کشور‌ها و سرزمین‌ها در قالب منابع گسترده‌ای ذخیره شده و بعضی دولت‌ها تا می‌توانند نسبت به افزایش تولید اقدام می‌کنند اما بالاخره روزی به پایان خواهد رسید زیرا وضعیت تولید و مصرف آن هیچ تناسبی با یکدیگر ندارند.
از سویی نفت طی میلیون‌ها سال به وجود می‌آید و از طرف دیگر، میزان استخراج و بهره برداری از آن آنقدر سریع است که طی چند دهه، بخش اعظمی از منابع نفتی که جزو ثروت‌های طبیعی زمین به شمار می‌روند تمام و برخی مخازن برای همیشه تعطیل شده‌اند.
این مستند در پی آن است که میزان مصرف کنونی و آینده نفت را بر اساس پیش بینی‌های موجود، با میزان منابع موجود و آنچه امید به کشف آن‌ها می‌رود مورد بررسی قرار دهد و نتیجه گیری منطقی از این موضوع را در اختیار مخاطب فهیم قرار دهد)

  
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
54,688 کیلوبایت 54,688 کیلوبایت 54,688 کیلوبایت 50,474 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved