بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند ادواردو»

مسلمان شدن و مرگ مشکوک ادواردو آنیلی پسر یکی از خانواده های مشهور ایتالیایی

(بیشتر کسانی که در مورد ادواردو اطلاعاتی دارند از ترس مافیای کمپانی فیات حاضر به صحبت در مورد او نیستند و از سوی دیگر پلیس ایتالیا نیز تمایلی ندارد که کسی او را بشناسد و در موردش فیلمی بسازد. با این حال مستند «ادواردو» چندین سال قبل توسط گروهی ایرانی ساخته شد؛ سیاوش سرمدی تحقیق و کارگردانی این مستند را بر عهده داشته و تصویربرداری آن توسط مرتضی شعبانی انجام شده است. ادواردو پسر سناتور جیووانی آنیلی ثروتمند ایتالیایی و مالک کارخانجات اتومبیل سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو، ایویکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکتهای طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ لاستامپا و کوریره دلاسرا، باشگاه اتومبیل رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود، مادرش هم پرنسس مارلا یکی از شاهزادگان ایتالیایی به شمار می رفت. این مستند زندگی ادواردو آنیلی که مسلمانی شیعه بود را روایت می کند؛ ابتدا به مرگ مشکوک او اشاره می شود و سپس چگونگی اسلام آوردن ادواردو مورد بحث قرار می گیرد؛ مقامات قضایی کشور ایتالیا عقیده دارند او خودکشی کرده ولی فرضیه های دیگری در این زمینه مطرح است. نحوه مسلمان شدن ادواردو و مستندات نشان‏ دهنده مسلمان بودن و دلایل مخالفت‏ با مسلمان شدن او از زبان دکتر حسن قدیری سفیر وقت جمهوری اسلامی در ایتالیا، دکتر حسین عبداللهی و برادرش که از دوستان نزدیک ادواردو بودند بخش های مختلف این مستند را تشکیل می دهند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
81.05 مگابایت 81.05 مگابایت 81.05 مگابایت 79.10 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved