بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند چاوز»

فعالیت های سیاسی هوگو چاوز رئیس جمهور پیشین ونزوئلا

(منطقه آمریکای لاتین و حوزه دریای کارائیب به دلیل وجود منابع سرشار نفت، گاز و موقعیت استراتژیک، همواره مورد توجه استعمارگران بوده و تا مدت ها به عنوان حیاط خلوت ایالات متحده به شمار می رفته است. ظهور دولت های مستقل در آمریکای لاتین در سال های اخیر بیش از هر چیز باعث حرکت به سوی استقلال در تصمیم گیری ها و همگرایی منطقه ای در دو بعد اقتصادی و سیاسی به عنوان یک رویکرد جایگزین در مقابل وابستگی به آمریکا شده است. یکی از موثرترین شخصیت های تاریخ معاصر در این روند که منتقدان فراوانی نیز در دامنه نظام سرمایه داری پیدا کرد، هوگو چاوز رئیس جمهور پیشین ونزوئلا بود. مستند «چاوز» نگاهی است دوباره به روی کار آمدن رئیس جمهور ونزوئلا و ورود او به دنیای سیاست همچنین زندگی او تا آخرین روز حیاتش را به تصویر می کشد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
63.47 مگابایت 63.47 مگابایت 63.47 مگابایت 57.55 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved