بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند بن بست 204»

ریشه یابی و دلایل بروز فاجعه منا

(نام اثر : تیزر مستند معمای فاجعه منا در روز عید سعید قربان موجی از نگرانی و ناراحتی را در ملت های مسلمان به وجود آورد به ویژه مردم کشورمان در عزای از دست دادن بیش از ۴۰۰ نفر از حجاج خود و به فرمان رهبر معظم انقلاب، سه روز را عزای عمومی گرفتند و در این مدت، با تجمعات و مراسم مختلف، بی کفایتی آل سعود در مدیریت حجاج را محکوم کردند. اینک چهل روز از آن فاجعه دردناک می گذرد و هنوز هم سرنوشت برخی از حجاج ایرانی مشخص نشده است؛ مستند «بن بست۲۰۴» روایتی از شاهدان عینی ایرانی و خارجی است که در حادثه منا حضور داشته و از نزدیک شاهد این فاجعه تأسف ‌بار و بی کفایتی آل سعود بوده ‌اند. این مستند می کوشد تلاش رسانه های سعودی برای سرپوش گذاشتن بر واقعیت های این فاجعه را خنثی کرده و حقیقت را روشن کند. وارونه نمایی حادثه و مقصر جلوه دادن حجاج، یکی از شیوه های نخ نمای رسانه های سعودی در جریان این حادثه بود که البته حتی برای نویسندگان مقالات و اخبار چنین روزنامه هایی هم قابل باور نیستند. تیم اعزامی رسانه ملی به سرزمین وحی با همه محدودیت های ایجاد شده توسط دولت عربستان در این مستند به بیان روایت این فاجعه از سوی کسانی پرداخته که از نزدیک شاهد ماجرا بودند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
21.48 مگابایت 21.48 مگابایت 21.48 مگابایت 19.75 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved