بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند برده داری تحت عنوان دیگر»

محرومیت های سیاه پوستان آمریکایی از حقوق اجتماعی در دوران پس از لغو قانون برده داری

(رای برهه ای نزدیک به ۸۰ سال یعنی مابین جنگ های داخلی آمریکا و جنگ جهانی دوم، سیاه پوستان جنوب آمریکا دیگر برده نبودند ولی هنوز هم آزاد به شمار نمی آمدند. در یکی از شرم آورترین فصول تاریخ آمریکا که کمتر شناخته شده، چندین نسل از سیاه پوستان آمریکایی مجبور به کار بر خلاف خواسته خود می شدند به طوری که تقریبا از همان ابتدا، سفیدپوستان مناطق جنوبی سعی کردند سیاه پوستان را به موقعیتی همچون دوران برده دار برگردانند. جنوب آمریکا که به سرعت در حال تغییر بود بدون نیروی کار سیاهان نمی توانست به جایی برسد و چون بردگان در گذشته به رایگان در اختیار آمریکایی ها بودند، آنها تمایل نداشتند که برای نیروی کار، پولی پرداخت کنند و بر همین اساس، برده داری نوین در آمریکا شکل گرفت. در حقیقت سیستم استعماری ساده ای شامل قدرت، زور و خشونت بر این کشور حاکم شد و سیاهان بار دیگر به برده داری وحشتناکتری از قبل بازگشتند؛ فقر، عدم توانایی به مکانیسم های ثروت و در مجموع محرومیت از حقوق اجتماعی در این سیستم شبه تروریستی ریشه دوانده بود. مستند «برده داری تحت عنوان دیگر» به این برهه از تاریخ ایالات متحده می پردازد و در آن، ضمن بیان روایتی تاریخی از سیر برده داری در آمریکا، مصاحبه هایی نیز با فعالان اجتماعی صورت گرفته است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
83.98 مگابایت 83.98 مگابایت 83.98 مگابایت 81.59 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved