بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند عامل نارنجی»

نمایاندن چهره واقعی آمریکا در جنگ ها و آثار تسلیحات شیمیایی ارتش این کشور بر روی مردم ویتنام

(دنیای غرب به ویژه آمریکا که داد از حقوق بشر و صلح جهانی می زنند و مخالف گسترش تسلیحات کشتار جمعی هستند خود نخستین استفاده کنندگان از اینگونه سلاح های غیر متعارف به شمار می روند و عامل جنگ های متعددی هم در دهه های اخیر بوده‌اند.

دولت ایالات متحده که در دهه 70 میلادی به ویتنام حمله کرد و سال ها در این کشور حضور داشت و سرانجام با مقاومت گروه های مردمی و شبه نظامیان مجبور به فرار شد در خلال این حضور بارها از سلاح هایی با قدرت تخریب بالا و مواد شیمیایی علیه عوامل طبیعی و انسانی استفاده کرد.

یکی از موادی که ارتش آمریکا برای از بین بردن جنگل ها و با هدف تخریب جان پناه های طبیعی ویت کنگ های ویتنامی از آن استفاده می کرد معروف به عامل نارنجی است.

مستند «عامل نارنجی» به بررسی تاثیر یک ماده شیمیایی به همین نام که در جنگ ویتنام توسط ایالات متحده برای برگ زدایی استفاده شده است بر روی سلامتی افراد و ژن نسل های بعد پرداخته و برنامه از طریق مصاحبه با یک خانواده و نیز مراجعه به مرکز نگهداری کودکان ناقص الخلقه پیش می رود.

در ادامه از طریق مصاحبه با فعالان حقوق بشر به بررسی برخورد آمریکا با این موضوع می پردازد
)
  
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
19,532 کیلوبایت 19,532 کیلوبایت 19,532 کیلوبایت 19,532 کیلوبایت
بخش پنجم
11,290 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved