بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند چشم در برابر چشم»

موضوع حساس اسیدپاشی

(مستند اجتماعی و پراقبال چشم در برابر چشم که موضوع حساس اسیدپاشی را مورد بررسی قرار داده بود روی سایت سینمامارکت قرار گرفت. این اثر که اسفند ماه سال گذشته در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور آمنه بهرامی و فریدالدین حداد عادل رونمایی شد، با استقبال بسیار خوب مخاطبان و دانشجویان مواجه گشت و بیش از ۹۰ دانشگاه و مرکز آموزشی این اثر را برای دانشجویان اکران کردند. مستند «چشم در برابر چشم» اثری به کارگردانی محمد علی صدری نیا و تهیه کنندگی میرمحمد حسین رضوی است که پدیده شوم اسید پاشی را در کشور مورد بررسی قرار می دهد و روایتی متفاوت از وقایع تلخی که در چند سال گذشته در مورد جنایت اسید پاشی رخ داده است، ارائه می دهد. گفتنی است در این اثر به پرونده اسید پاشی «آمنه بهرامی» به شکلی متفاوت پرداخته شده است و وقایعی ناگفته را از زبان قربانی و همچنین افراد دیگر روایت کرده است. همچنین این مستند به بهانه اسیدپاشی های اصفهان به سراغ بازخوانی یک پرونده قدیمی در مورد اسیدپاشی نیز رفته است. حواشی خبری بوجود آمده پس از این اتفاق و همچنین برخورد متناقض رسانه ها در پرداختن به موضوع قصاص نیز از موضوعاتی است که در فیلم مورد بررسی قرار گرفته است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
53.71 مگابایت 53.71 مگابایت 53.71 مگابایت 45.80 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved