مجموعه‌فیلم‌ها
جهان آرا - در مسجد الاقصی چه خبر است

در مسجد الاقصی چه خبر است؟ با حضور محمد ابونصیر مدیر شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم

مستند تولد در زمین سوخته - قسمت هفتم

همچنین اثرات استفاده از این سلاح در جنگ ۳۳ روزه اسرائیل و لبنان در این مستند بررسی می‌شود

مستند تولد در زمین سوخته - قسمت ششم

مستند «تولد در زمین سوخته» با موضوع اثرات منفی استفاده از تسلیحات حاوی اورانیوم ضعیف‌شده فیلمی به کارگردانی وحید فرجی است که در هشت قسمت ۲۵ دقیقه‌ای به‌ کارگردانی وحید فرجی و تهیه‌کنندگی سید سلیم غفوری تولید شده است. گسترش انواع سرطان‌ها به‌ویژه سرطان خون و تولد کودکان ناقص الخلقه تنها گوشه‌ای از اثرات زیان‌بار این نوع سلاح‌‎ها به‌روی انسان است. آمریکا در سال ۲۰۰۳ از این سلاح در جنگ با عراق استفاده کرد.

مستند تولد در زمین سوخته - قسمت پنجم

مستند «تولد در زمین سوخته» با موضوع اثرات منفی استفاده از تسلیحات حاوی اورانیوم ضعیف‌شده فیلمی به کارگردانی وحید فرجی است که در هشت قسمت ۲۵ دقیقه‌ای به‌ کارگردانی وحید فرجی و تهیه‌کنندگی سید سلیم غفوری تولید شده است.

مستند تولد در زمین سوخته - قسمت چهارم

وحید فرجی، کارگردان این مستند برای ساخت این مستند به ۸ کشور دنیا سفر کرده است تا با حدود ۵۰ نفر از متخصصان مختلف گفت‌‌وگو کند. تمرکز این فیلم روی جنایات آمریکایی‌ها در کشور عراق و شهر فلوجه و بصره است. همچنین اثرات استفاده از این سلاح در جنگ ۳۳ روزه اسرائیل و لبنان در این مستند بررسی می‌شود

نویسنده ایتالیایی در «عصر» از تکنیک های خاص هالیوودی ها می گوید

کواگلیو با الهام از کنفرانس های هالیووودیسم که در تهران برگزار شده بود، اخیراً کتابی در این زمینه نوشته و به بررسی تکنیک های بکار رفته در فیلم های هالیوودی پرداخته است.او در گفت وگو با نادر طالب زاده مجری و تهیه کننده «عصر» به انگیزه های خود از نگارش این کتاب و وضعیت کنونی سینمای آمریکا می پردازد.